31.05.2023

Найдовший український рушник на папері

У святковий день 30-ї річниці Незалежності України, і в день 4-ої річниці створення відомого розважального комплексу «ПРОМІНЬ», що у Луцьку, встановлено новий рекорд України.

Офіційний представник і експерт Національного проекту «Книга рекордів України», заслужений діяч мистецтв України Віталій Іваницький зафіксував історичний факт –  625 дітей разом з батьками створили найдовший на папері український рушник, який складався з різних індивідуальних візерунків намальованих на листках формату А4. Його довжина –  187метрів 50 сантиметрів.

У вітальному слові з нагоди цієї події директор розважального  комплексу «ПРОМІНЬ» Костянтин  Магера щиро привітав усіх з подвійним святом і висловив сподівання, що цей рекорд стане своєрідним стимулом створення подальших хороших справ на майбутні роки у нашій Незалежній Україні.

Від імені усіх працівників Національного проекту «Книга рекордів України» Віталій Іваницький теж сердечно привітав розважальний центр «ПРОМІНЬ» і місто ЛУЦЬК з цим досягненням, яке увійшло в історію нашої славної України, саме у День 30-ї річниці незалежності української держави!

%d bloggers like this: