31.05.2023

На Прикарпатті презентували найбільшу мапу країни та пиріг з полуниці

13–14 серпня на базі підприємства в селі Чукалівка Івано-Франківської області відбувся сімейний ягідний фестиваль «ZAHID BERRY FEST» у синергії з IV Національним конгресом «Ягідництво та кооперація-2021». Організатори заходу – Асоціація «Ягідництво України», ГС «Інноваційне фермерство та кооперація» і ФГ «Беррі Прикарпаття».

У програмі сімейного ягідного фестивалю ZAHID BERRY FEST – концерти, музичні виступи, конкурси та вікторини. Окрім того, організатори зазіхнули і на встановлення рекордів України. Так, в центрі місцевого стадіону організатори розташували величезну ягоду суниці садової розміром до 5 метрів. А спеціально до фестивалю спекли найдовший торт з ягід, а також виклали найбільшу карту України з суниць і чорниць – самі ці досягнення і зафіксовані представниками Національного проекту «Книга рекордів України» як рекордні для України.

Згідно замірів експертів, довжина презентованого найдовшого ягідного пирога з полуниці – 2167 сантиметрів: абсолютний рекорд для України. Натомість рекордна для країни мапа з ягід полуниці у своїх параметрах досягла 150 сантиметрів в довжину та 97 сантиметрів у ширину. Обидва рекорди України зафіксовані у категорії «Кулінарія, розміри».

Зафіксувала нові рекорди експертка «Книги рекордів України» Тетяна Розвадовська. За встановлені досягнення відповідними Дипломами «Книги рекордів України» нагороджені представники ФГ «Беррі Прикарпаття», компанії «Carambola» та ТДВ «Івано-Франківський хлібокомбінат».

%d bloggers like this: