30.05.2023

Відбулась офіційна презентація видання «Книга рекордів України: вибрані історії успіху»

27 вересня відбулася презентація ПЕРШОЇ друкованої книги рекордів національного проєкту «Книга рекордів України».

Під час події відбулося нагородження номінантів національної премії «Бренд-Амбасадор України», де буде відзначено успішних українців, які формують позитивний імідж України за декількома критеріями – у сфері дипломатії, політики, культури, спорту, екології тощо. Бренд-амбасадорами України 2021 стали Ігор Дулин, Марина Соботюк, Анжеліка Рудницька, Анастасія Барчишина, Руслан Марцінків та Джамаль Бадван.

З вітальними словами виступили генеральна директорка Ганна Крисюк, директор Ігор Підчібій, експерти Національного проекту “Книга рекордів України” Юлія Бичай, Тетяна Розвадовська та Надія Чистяк.

Ганна Крисюк, генеральна директорка «Книги рекордів України», відзначила: «Даною премією ми хочемо привернути увагу до особливих, успішних та мега талановитих людей України, які є прикладом для наших дітей і найкращими репрезентаторами України у світі. Наші рекордсмени – це люди, які зробили визначні досягнення в найрізноманітніших сферах, вони наша гордість не тільки в Україні, але й про всьому світу!».

На святкування були запрошені всі рекордсмени представлені в Книзі рекордів України, а також організатори, експерти та партнери Національного проєкту «Книги рекордів України».

Презентація книги відбулась за підтримки Business Woman Club, міжнародного видання Світове українство, журналу Business Woman.

Довідково. Національний проєкт “Книга рекордів України” існує 19 років! Завдяки цьому проєкту мільйони людей дізнаються про видатне і унікальне в Україні. З моменту заснування проєкту було проведено велику кількість рекордних акцій, нагороджень наших співвітчизників – рекордсменів України та світу. Основна мета – популяризація українських досягнень.

%d bloggers like this: