22.03.2023

Найбільший комерційний мурал Київського метрополітену

У лютому 2022 року на відвідувачів київського метрополітену чекала несподіванка. Такий довгий і водночас сумний перехід від станції метро Хрещатик до Майдану Незалежності отримав нове дихання, новий яскравий образ, чим надзвичайно приємно вразив кожного присутнього. Замість звичних білих стін перед людьми постав загадковий фантастичний світ: гігантські страхітливі машини, дивовижні племена та смілива відважна дівчина Елой, яка бореться з таємничим злом.

Цей захопливий проєкт з графіті, площею 520 кв.м, був реалізований для компанії Sony PlayStation і присвячений релізу гри Horizon Forbidden West. Horizon Forbidden West – одна з найочікуваніших ігор 2022 року, що являє собою епічну рольову екшн-пригоду. Сцени з гри та ключові зображення з головною героїнею Елой вдалося відтворити на стінах переходу настільки реалістично, ніби й справді потрапляєш у той дивний постапокаліптичний світ далекого майбутнього. Для досягнення такого результату всі зображення були виконані у техніці фотореалізму з додаванням графічних елементів.

Над втіленням ідеї проєкту та його безпосередньою реалізацією у партнерстві працювали декілька компаній:

  • Рекламний холдинг Megapolis – лідер транзитної реклами в Україні. Компанія, що спеціалізується на створенні та реалізації нестандартних проєктів;
  • Медіаком Україна та GroupM – провідні медіа агенції в Україні, – надали медіастратегію та провели необхідну координацію для успішної реалізації проєкту;
  • Mural Market – команда художників, що працювала над зображенням муралу в метро Києва. Спеціалізується на виконанні муралів і графіті.

Щоб розповісти вам більше про створення цього масштабного проєкту, ми провели онлайн зустріч з проджект-менеджером Рекламного холдингу Megapolis, Катериною Біленко. З перших вуст ми дізналися про всі професійні тонкощі, які сприяють ефективному досягненню результатів:

“Кожен новий проєкт для нашої команди – це новий виклик, який ми з великим задоволенням створюємо разом з партнерами. Для досягнення поставленої мети нам важливо було дотримуватись кількох основних робочих етапів:

  • підготовка до реалізації: провели підбір та аналіз можливих локацій, де буде створено мурал, визначили особливості місцевості та навколишнього середовища;
  • вибір місця, де буде розташований мурал. Враховуються такі фактори, як доступність, видимість, а також технічні особливості місця;
  • розробка концепції: художник з дизайнером створили ескіз майбутнього муралу з огляду сюжету та задач, враховуючи архітектурні особливості та інші фактори;
  • підготовка поверхні: готується поверхня, на якій буде створено мурал. Це включає очищення поверхні, вирівнювання та фарбування;
  • робота над створенням муралу: команда художників створює мурал. При цьому використовуючи різні техніки та матеріали: фарби, аерозольні балони, пензлі та інші інструменти.

Завдяки професійній та командній роботі нам вдалось втілити в життя проєкт згідно з побажаннями бренду та отримати купу яскравих емоцій від пасажирів метрополітену”. 

Оновлений перехід метро викликав справжній ажіотаж у соцмережах. Цим він не лише забезпечив собі визнання та популярність серед містян і гостей столиці, а й сприяв розвитку реклами ігор та просуванню PlayStation в Україні. Основною метою даного нестандартного проєкту було створення WOW-ефекту навколо релізу нової гри Horizon Forbidden West та платформи PlayStation. Саме завдяки спільній злагодженій роботі команди професіоналів цієї мети 100-відсотково було досягнуто.

Усі учасники проєкту доклали максимум зусиль і забезпечили високоякісне виконання всіх етапів реалізації, а відтак зробили важливий внесок у створення цього рекорду та заслуговують на нашу щиру подяку.

* проєкт був за реалізований 19.02.2022, до повномасштабного російського вторгнення в Україну.

%d bloggers like this: