31.05.2023

У Вінниці зліпили рекордну кількість вареників з сиром

В рамках міжнародного форуму української молоді діаспори «Вінниця 2016» 26 серпня 2016 року було організовано майстер-клас з ліплення вареників з сиром на найбільшу кількість та ініційовано встановлення рекорду України.

Ініціатива належить Світовому конгресу українських молодіжних організацій (СКУМО) та ГО «Гармонія».

Протягом двох днів представники громадських організацій Вінничини, українська молодь діаспори, представники влади та ЗМІ об’єднали свої зусилля та наліпили рекордну кількість вареників – аж 2507 штук.

Фіксувати рекорд та проводити підрахунки приїхали представники національного проекту «Книга рекордів України» – Ганна Крисюк та Олег Іваненко, які привітали всіх учасників форуму та ініціаторів за хорошу ідею та популяризацію наших етно-традицій та України в світі через призму національних страв і їх виготовлення.

Після дегустації вареників представники Книги рекордів України нагородили дипломами про фіксацію рекорду основних ініціаторів – президента СКУМО Мирослава Гочака, директора департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА Наталію Заболотну, голову ГО «Гармонія» Раю Панасюк, а також всіх учасників хто ліпив вареники. Рекорд зафіксований у категорії «Масові заходи, кулінарія» – найбільша кількість вареників з сиром (2015 штук).

За словами Ганни Крисюк, попередній рекорд з вареників фіксували в Івано-Франківську два роки назад. Щоправда, вареники були з капусти і у меншій кількості, а тепер рекорд побито у Вінниці і Книга рекордів вітає усіх, хто до цього заходу долучився.

%d bloggers like this: