19.01.2022

Одразу чотири нових рекорди від кондитерської компанії “Лукас”!

24-25 вересня на честь Дня міста Кременчук перетворився на солодку столицю України. На фестивалі “Солодкий Кременчук” відомий виробник солодощів – кондитерська компанія “Лукас” встановила одразу чотири солодкі рекорди України. “Лукас” не вперше презентує найбільший торт та потрапляє до Книги рекордів України, але цього разу компанія перевершила сама себе.

Встановлені рекорди в категорії “Кондитерське мистецтво”:

1.”Найбільший в Україні 3D-торт”.
Торт виготовлено з основою торта “Наполеон”. Торт декоровано композицією з цукрової мастики. Елементи композиції: імітація річки Дніпро та її берегової лінії, новий міст, потяг, вантажівки, баржа та круїзний лайнер. Новий міст – це “солодка” мрія кременчужан. Зафіксовані результати торту з оздобленням: вага торту 1 т 102 кг; ширина – 2 м 32 см; довжина – 4 м 3 см; висота – 1 м. Це не просто торт, а справжній витвір кондитерського мистецтва! Майстерність кондитерів вражає!

2.”Найбільша кількість шарів у торті “Наполеон “Лукас”.
Гігантський 3D-торт зроблений на основі торта “Наполеон”, який складався з 45 коржів. У кожному коржі – 256 шарів тіста. Загальна кількість шарів 11520.
“Лукас” вже встановлював рекорд по багатошаровості тіста, і на цей раз компанія побила власний рекорд!

3.”Найбільша в Україні мозаїка з цукерок” диаметром 2,40 м.
Асортимент – цукерки з молочно-грильяжним корпусом та корпусом типу ірису. На виконання мозаїки було витрачено 5735 цукерок загальною вагою 100 кг. Всі цукерки – нова продукція компанії, яка виготовлена за європейськими стандартами на сучасному високотехнологічному обладнанні.

4.”Дерева з цукерок”.
Зафіксовані результати: 5 дерев висотою від 1, 37 м до 1,77 м.
Дипломи, які підтверджують рекорди України, отримала представник компанії Людмила Боталова, яка від імені національного виробника солодощів – кондитерської компанії “Лукас” привітала Кременчук та його жителів з Днем народження міста!
“На день народження прийнято дарувати солодощі! І, звичайно, це свято не обходиться без іменинного торта і цукерок! Компанія “Лукас” вирішила подарувати місту солодке життя! Сьогодні ми зареєстрували 4 солодких рекорду України. Загалом, на рахунку Компанії – 9 рекордів! Але це ще не всі досягнення. Не всі знають, що компанія “Лукас” здійснює поставку продукції в 25 країн світу! І це не межа!” – сказала Людмила. Потім вона розповила про ідею 3D торта. “Як бачите – на ньому встановлений макет нового моста, який так необхідний Кременчуку. Так як цей торт – національний рекорд, ми дуже сподіваємося, що таким оригінальним способом привернемо увагу керівників держави та міста до насущних потреб Кременчука. І саме тоді новий міст – стане реальністю. Нехай мрії збуваються!” – сама так закінчила свій виступ представник компанії “Лукас”.

Міський голова Віталій Малецький в своїй промові подякував керівництву і всім працівникам компанії “Лукас” за найактивнішу участь у фестивалі “Солодкий Кременчук”. Керівник міста зазначив: “Компанія “Лукас” – це сучасне підприємство, яке не тільки створює тисячі робочих місць, платить мільйонні податки, має соціальну відповідальність, а й ніколи не забуває про місто, де працює, і людей, які в ньому проживають. Він побажав компанії подальших успіхів та процвітання.

Згодом рекордний торт із задоволенням з’їли кременчужани та гості фестивалю. Вистачило на 10 000 чоловік! Тут же відбулася дегустація нових цукерок від компанії “Лукас”.