22.03.2023

Новий рекорд України: CHILD.UA створили найбільшу в Ураїні розмальовку

15 грудня 2018 року в столичному ТРЦ «LAVINA» стартував Новорічний #МарафонДобра, ініційований Асоціацією CHILD.UA для допомоги дітям соціально незахищених категорій. В рамках заходу представниками «Книги Рекордів України» було зафіксовано новий рекорд – створення найбільшої в Україні розмальовки. Понад 60 квадратних метрів справжнього витвору мистецтва разом із художниками та волонтерами CHILD.UA створили діти та всі небайдужі відвідувачі торгово-розважального центру у Парку розваг Galaxy.

«Розмальовка – це символ #МарафонДобра, кожен може приєднатися, додати свій колір до світу дитячих мрій, перетворити на яскравий світ любові та добра. Ми закликаємо всіх долучитися до благодійної ініціативи, кожен може щось зробити, подарувати дітям не тільки свято та подарунки, а й свою увагу та тепло. Ми не можемо змінити світ в одну мить, але можемо на мить створити маленьке диво для цих дітей, запалити посмішки на їх обличчах», – зазначила Президент Асоціації CHILD.UA Євгенія Тимошенко.

https://www.youtube.com/watch?v=xicnUs5N7dc&fbclid=IwAR3fGXvbwpsWwmpzKptzscqQmP0vxmM7kqVF1pX29z8M2Eb3KtIA_hDNy3o

Близько тисячі відвідувачів ТРЦ «LAVINA» підтримали благодійну ініціативу – придбали та передали волонтерам CHILD.UA подарунки для дітей, позбавлених батьківської турботи. До масштабного старту #МарафонДобра благодійним концертом приєдналися й зірки української естради: Тетяна Піскарьова, Мята, Лавіка, Андріс Капіньш та TODES Kyiv, гурт «Клей Угрюмого», Open Kids, EDGAR & EMMA, Вероніка Коваленко, NIKITA LOMAKIN, Ніно Басилая, Ангеліна Тереннікова, Анна Воронова, Paradiz, вокальна студія «Елегія» та інші. Ведучими заходу стали Андрій Чорновол, Марія Виноградова та Олександр Расказов. Відомі виконавці власним прикладом долучились до збору подарунків дітям.

Загалом, у рамках #МарафонДобра до новорічних свят відбудеться 10 благодійних заходів, що охоплять близько 3000 дітей. Крім того, у січні 2019 року команда чарівників CHILD.UA разом із зірками української естради вирушать у тур містами Сходу України, де проведуть святкові концерти для дітей та передадуть їм зібрані подарунки.

Організатори дякують всім артистам та волонтерам, які приєднались до проекту, а також партнерам заходу: ТРЦ «LAVINA», Парк розваг Galaxy, мережа техніки та електроніки «АЛЛО», «Будинок іграшок», «Акварель», HitCaSe, Galaxy Bar, Корпорація «Біосфера», Посольство ОАЕ в Україні.


Довідково. Асоціація CHILD.UA, на чолі з Євгенією Тимошенко, об’єднує міжнародні та всеукраїнські громадські організації, які допомагають дітям, що опинилися у складних життєвих обставинах. Програми організації щорічно охоплюють понад 6000 дітей. Асоціація співпрацює з 80 інтернатними закладами по всій країні. Волонтери організації працюють понад 20 років, за цей час допомогою охоплено близько 100 000 дітей.

Новорічний #МарафонДобра CHILD.UA об’єднує всіх небайдужих навколо доброї мети – подарувати дітям соціально незахищених категорій справжнє свято. Загалом, в рамках #МарафонДобра відбудеться понад 10 благодійних заходів, що охоплять близько 3000 дітей соціально незахищених категорій.

%d bloggers like this: