31.05.2023

У День закоханих в Одесі встановили новий рекорд України

Дуже символічний рекорд приурочений до Дня всіх закоханих був встановлений сьогодні на набережній пляжу Ланжерон в Одесі.

Рівне о 14:02 був дан старт національного змагання по дальності польоту пробки запущеної з пляшки з ігристим вином, в якому міг взяти участь абсолютно будь-який бажаючий.

Головною нагородою змагання стала реєстрація Рекорду України!

Більше двох сотень одеситів вийшли на старт міцно стиснувши в руках пляшки з шампанським. Для більш сильного ефекту, претенденти на рекорд гріли і трясли пляшки перед запуском нумерованих пробок вгору і вгору. Головним «арбітром» змагання став Дмитро Яіцкий – представник Книги Рекордів України. Організатором Рекорда України виступив Готельний комплекс «Немо».

Новим рекордсменом став Микола Петку, який зміг відправити пробку з шампанського на відстань 23,7м. Ще з ранку новоявлений рекордсмен і не міг собі уявити, що відправившись в святковий день на прогулянку одеською набережною, увійде в історію!

Доповненням до приємного сюрпризу виявився подарунок від дельфінарію «Немо», який подарував рекордсмену Плавання-купання з дельфінами на двох. Решта топ-10 учасників, які показали результати максимально наближені до «абсолюту», отримали в подарунок безкоштовні квитки на вечірнє романтичне шоу дельфінів. Також абсолютно всі учасники отримали пільгову ціну на сьогоднішнє шоу.

Приємно і те, що тих, хто програв сьогодні на Ланжероні не було. Емоції і гарний настрій, які отримали сьогодні одесити не зрівнятися ні з яким призом і це головне.

%d bloggers like this: