30.05.2023

1278 порід котів увійшли до Книги рекордів України

30 листопада – 1 грудня у Міжнародному виставковому центрі в столиці України відбувся «Гран Прі Pro Plan 2019», на якому зібралися фелінологічні системи України, щоб обрати найкращих серед більше 1000 котів різних порід та встановити новий рекорд України.

У програмі організатори передбачили безліч конкурсів, лотерей та подарунків. Для найменших гостей – зона дитячого дозвілля. На заході можна було навіть купити кошеня та отримати консультація ветеринарного лікаря і, як бонус, суперпреміальний раціон у подарунок!

Міжнародні фелінологічні системи були представлені на Гран-прі наступними клубами:

  • FIFE – Клуб «Royal Feline», м.Київ.
  • WCF – Клуб «Пан Коцький», м. Київ.
  • RUI – Клуб «Роландус», м. Київ.

Більше 1000 котів різних порід, що представляють найбільші фелінологічні системи, конкурували протягом 2 днів. Судді з більш, ніж 10 країн вибрали найкращих котів у декількох категоріях.

Від кожної системи в фінал вийшли по чотири представники (у номінаціях Best Kitten, Best Junior, Best Adult, Best Neuter), серед яких об’єднане суддівське журі вибрало призерів конкурсу та головного переможця, який отримав автомобіль.

Родзинкою заходу стала фіксація представниками Національного проекту «Книга рекордів України» нового Рекорду України: максимальна кількість порід котів, які представлені від рекордної кількості фелінологічних систем під одним дахом в Україні. Зафіксовані результати досягнення: кількість фелінологічних систем – 3, кількість порід котів-учасників – 1 278. Рекорд України встановлено в категорії «Масові заходи». Ініціатор рекорду ТОВ «Нестле Україна» нагороджено відповідним дипломом рекордсмена.

Загалом в заході взяли участь кілька тисяч відвідувачів. Усі мали можливість познайомитись з рідкісними породами котів та гарно провести час усією сім’єю, поспілкуватися з фахівцями у сфері фелінології та експертами у галузі розведення та догляду за котами. Цікаве шоу, неймовірні конкурси та подарунки, спеціальна дитяча зона подарували усім чудові емоції.

%d bloggers like this: