02.04.2023

У Житомирі мешканці мікрорайону висадили рекордну кількість кущів троянди

1 серпня у Житомирі більше 200 жителів мікрорайону Малікова встановили рекорд України, висадивши 571 кущ троянд за 15 хвилин 7 секунд. Такий рекорд в Україні встановлено вперше. Досягнення зафіксовано представниками Національного проекту «Книга рекордів України».

Співорганізаторка заходу Тетяна Онопрієнко говорить, що раніше троянди висаджували комунальники, а не жителі мікрорайону, а новий підхід додав певної згуртованості усім жителям:

«Ми запропонували таку ідею людям і вони відгукнулися. Згодом вирішили замахнутись на рекорд України. Ми домовились, що о 12 годині всі починають висаджувати квіти. Потім учасники, як тільки впораються, надсилають мені смс-повідомлення. І так ми чекали поки остання група надішле повідомлення, після чого зафіксували час посадки троянд».

Останнє смс-повідомлення про висадку троянд організатори отримали через 15 хвилин 7 секунд від старту. Цей показник і зафіксувала представниця Книги Рекордів України Юлія Бичай:

«Мною зафіксовані наступні результати: кількість висаджених кущів троянд становить 571 штуку, витрачений на це час – 15 хвилин 7 секунд. Це означає, що рекорд встановлено!»

Рекорд України зафіксовано у категорії «Масові заходи. Вперше в Україні». Троянди для мікрорайону подарував розподільник декоративних рослин. Загалом участь у встановленні рекорду взяли понад 200 людей з 17 багатоповерхівок.

Дипломом Книги рекордів України нагороджено громаду мікрорайону Малікова (м.Житомир).

%d bloggers like this: