30.05.2023

Понад 700 тис. саджанців: акція з висадження дерев набирає оборотів

З самого ранку у рамках проєкту «Озеленення України» стартувала висадка лісу по всіх областях України з дотриманням всіх карантинних норм та за участі в основному організаторів, співорганізаторів, координаторів, представників державних лісових агентств, представників ГО та ЗМІ, частково волонтерів.

Станом на 13:00 год, у рамках Акції «1 000 000 дерев за 24 години», вже понад 700 000 саджанців висаджено по всій Україні. Найбільшу кількість посадкового матеріалу висаджено у наступних областях: Львівській, Чернігівській, Вінницькій, Рівненській та Житомирській, повідомляє Озеленення України.

Основне висадження лісосмуг у Київській області відбувається у смт Клавдієво-Тарасове та смт Козин.

У смт Клавдієво-Тарасове висадки проходять під головуванням Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України Романа Абрамовського за участі заступника керівника Державного лісового агентства України Юрія Болоховця, співорганізаторки «Озеленення України» у Київській області Ілони Бовенс, а також дипломатів МЗС України, представників політичних партій, координаторів, партнерів та учасників еко-проєкту, серед яких: Юлія Давидова, Анна Коршунова, Ярослава Бояркіна, Поліна Крупчак, Влад Ситник, Земфіра Орлова, Ірина Янковська.

Участь у висадженні лісосмуги в смт Козин відбувається за організації найбільшого бізнес-клубу в Україні«CEO Club Ukraine», президентом якого є ініціатор «Озеленення України» Сергій Гайдайчук та за участі членів «CEO Club Ukraine» та їх родин, а також всеукраїнських партнерів: Юрія Шинкарчука, Налії Яроменко, Ало Стрейманна, Наталії Філіпчук, Ірини Іванової, Віктора Маковенко,  Констянтина Войтова, Сергія Позняка, Сергія Шульги.

«Сьогодні ми з родинами, друзями та партнерами висаджуємо дерева, щоб підтримати першу колективну історію успіху українців, яка розвиває еко-культуру, прививає любов та шанобливе ставлення до природи і показує на глобальному рівні, що ми, українці, вміємо об’єднуватись та кожен може зробити свій вклад у відновлення екосистеми планети. Глобальні виклики не дають можливості думати, а підштовхують до того, щоб діяти вже сьогодні. Об’єднуватись. Берегти природу. Своїми вчинками показувати правильний приклад підростаючому поколінні. Тому сьогодні ми висаджуємо 1 000 000 дерев за добу, щоб привернути увагу світу та кожного українця до глобальних еко-викликів», – звернувся Сергій Гайдайчук.

Ініціатива реалізації проєкту «Озеленення України» належить президенту «CEO Club Ukraine» Сергію Гайдайчуку та генеральному директору Книги рекордів України Ганні Крисюк за підтримки Романа Абрамовського, Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України та Василя Кузьовича, голови Державного агентства лісових ресурсів України.

Локальні партнери у Київській області: БФ «The founders of the future», «Капарол Україна», «Mozgi Group», «Jansen», Гленкор Агрікалчер, ТОВ «Енергетична верба», «Симпатік Груп», «Darwin Global», ТОВ «Вогнер Україна».

Всеукраїнські партнери: «А-Банк», компанія «Абіфарм», «Business Woman Club», «Укр-Китай Коммуникейшин», бренд «LAMEL professional», «Rivian Owners Club», компанія «VIATEC», «ООО ТВК ВЕКТОР-ВС», група компаній «FGK Financial Group», компанії «Cronvest»  та  «FinStream», компанія «SHEN», компанія «Agrii Ukraine», компанія «EVA LAB».

%d bloggers like this: