31.05.2023

Курсант Житомирського військового інституту встановив рекорд України

Курсант другого курсу Житомирського військового інституту ім. Корольова Дмитро Косатий потрапив до Книги рекордів України, виконавши 760 разів підйом переворотом на перекладині.

Курсант Житомирського військового інституту імені С. П. Корольова Дмитро Косатий встановив рекорд України: впродовж кількох годин він безперервно виконував вправу підйом з переворотом на перекладині. За словами начальника ЖВІ Олександра Левченка, у навчальному закладі шанують спортивні традиції, а вправа, яку виконує Дмитро, є складною не лише фізично, але й психологічно.

«Це дійсно показник тієї спрямованості, мужності, впевненості, який повинен мати офіцер Збройних сил України. Ми пишаємось, що саме у нашому інституті навчається такий курсант. Але хочу однозначно сказати – в Житомирському військовому інституті всі курсанти такі. Це показник і витривалості, і сили духу, і впертості, тобто це дійсно характер воїна», – каже начальник Житомирського військового інституту ім. С.П.Корольова Олександр Левченко.

Тренер молодого спортсмена каже: до встановлення рекорду готувалися дуже серйозно.

«Я трохи навіть сумнівався перед встановленням рекорду інституту, що він витримає таку дистанцію. Це тривалий час – три з половиною години Дуже сподіваюсь, що він витримає і сьогодні. Він пройшов всю підготовку. Особисто я і наша кафедра вважаємо, що він готовий до встановлення рекорду і фізично, і морально», – розповідає доцент кафедри фізичного виховання Житомирського військового інституту ім. С.П.Корольова Василь Пронтенко.

Дмитро розпочав виконання вправи о 10-ій годині ранку і виконував її безперервно впродовж 4 годин і 20 хвилин. За цей час він здійснити підйом з переворотом на перекладині більше семи сотень разів.

Після закінчення вправи представники Національного проекту Книга рекордів України Ігор Підчібій та Олег Іваненко офіційно повідомили результат зусиль майбутнього офіцера – 760 підйомів-переворотів.

Сам курсант-рекордсмен каже: до встановлення рекорду готувався дуже ретельно, втім, такий результат вважає недостатнім і буде готуватись до встановлення світового рекорду.

«Мені здається, щоб штовхати себе на подібні муки, треба по-справжньому любити спорт. Я вдячний всім, хто мене підтримував. Це ще не кінець. Я думаю, я зроблю світовий рекорд і прославлю Україну на весь світ. Слава Україні!», – сказав Дмитро Косатий.

%d bloggers like this: