22.03.2023

Василь Закревський став рекордсменом «Книги рекордів України»

Захід з встановлення  рекорду України з «безперервного класичного масажу протягом доби незрячою людиною – Василем Закревським» розпочався у Міжнародний день людей з інвалідністю о 12 годині 3 грудня 2021 року в Броварському центрі реабілітації людей із інвалідністю «Прагнення».

Організаторами та спонсорами заходу виступили: депутат Київської обласної ради  VIII скликання, володар титулу «Гордість країни», Iron man Олег Іваненко; Центр реабілітації людей з інвалідністю «Прагнення; туристична компанія MegaTour Brovary; за підтримки: кабінету масажу «Health and Touch», Асоціації паліативної та хоспісної допомоги, ГО «Б.І.Г.», ГО «ONLA IN»; представників ЗМІ: Трибуна-Бровари, телеканал «5 канал», Телевізійна служба новин телеканалу ПЛЮС ПЛЮС, Перший – загальноукраїнський суспільний телеканал, Глас – український супутниковий інформаційно-просвітницький телеканал.

Серед гостей та учасників рекорду України – відомі всьому світові спортстмени: паралімпійські чемпіони Олексій Федина й Олена Акопян; депутати міської, районної та обласної рад; ветерани АТО; місцеві чиновники, очільники установ, керівники відділів Броварської міської ради, політичні діячі; представники Центру Копралова.

Протягом 24-годинного марафону команда однодумців та колег Василя, в складі 15 осіб, працювала злагоджено та за відпрацьованим сценарієм. Протягом доби команда та гості заходу дотримувалися всіх карантинних вимог (наявні COVID-сертифікати,  негативні  ПЛР-тести, необхідні засоби гігієни).

Впродовж доби за станом здоров’я майбутнього рекордсмена України та учасників марафону слідкувала медична сестра. Команда та гості цілодобово були забезпечені продуктами харчування,  безалкогольними напоями, кавою та фруктами.

Під час встановлення рекорду масаж поперемінно проводився на двох столах за участю двох помічників В.Закревського, масажистів масажного кабінету«Health and Touch» Горлач Надії та Кругляк Сергія.

Як і планувалося, кожен масаж тривав 25 хв, після кожного сеансу у Василя було 5 хв для того, щоб помити руки, сходити в туалет, випити води чи поїсти. У цей час члени команди мали змогу підготувати місце для масажу для наступного учасника марафону.

По завершенню сеансу масажу кожен учасник нагороджувався диплом учасника “Книги рекордів України” та фотографувався з майбутнім рекордсменом України на згадку.

Для підтримки настрою Василя Закревського, який більше 26 годин поспіль проводив безперервний сеанс класичного масажу 52-м учасникам марафону, команда двічі (вночі та вранці) виконувала гімн України, співали під гітару пісні.

Першим клієнтом Василя став Олег Іваненко. Він, як представник національного проєкту Книги рекордів України, і спостерігав за чистотою рекорду. Тож, щоб підтвердити, що якість масажу у Василя не змінилася протягом 24 годин, став і 48-им пацієнтом Василя.

Станом на 12-00 год 4 грудня 2021 року, Василь зробив масаж 48-и учасникам марафону, проте не зупинився і пішов на абсолютний рекорд України з безперервного класичного масажу, продовживши робити масаж протягом 26 год. У такий спосіб він запланував побити рекорд сумчанина, встановлений у 2019 р., коли безперервний масаж тривав 23 год 3 хв.

04 грудня 2021 року о 14-00 годині, абсолютно незрячий броварчанин Василь Закревський встановив абсолютний рекорд України серед здорових людей і людей із інвалідністю, провівши безперервний масаж протягом 26 годин! Так, протягом 26 год Василь зробив класичний масаж спини 52-м людям. 52–им пацієном була його перша вчителька з масажу – Наталія Шестопал.

Представники “Книги рекордів України” зафіксували рекорд із безперервного масажу протягом 24 год Василем Закревським – тотально незрячим броварчанином, масажистом – реабілітологом, паралімпійським чемпіоном із паратриатлону, засновником ГО незрячих людей «ONLA IN». Окрім диплому переможця, від команди підтримки Олега Іваненка і національного проєкту «Книга рекордів України», на придбання професійного масажного столу Василь Закревський отримав грошовий сертифікат на суму 25 тис. грн.

По завершенню заходу гості та команда на чолі організатора заходу депутата Київської обласної ради Олега Іваненка, відсвяткували перемогу рекордсмена “Книги рекордів України” Василя Закревського в приміщені Центру реабілітації людей з інвалідністю «Прагнення».

%d bloggers like this: