02.02.2023

«Сад висячих дерев» увійшов до Книги рекордів України

22 травня 2021 року у курортному містечку Східниця Львівської області відбулося відкриття арт-простору, який занесений до «Книги Рекордів України». Створення в Україні масштабного унікального мистецького простору під відкритим небом «Сад висячих дерев»  стало цікавим сюжетом репортажів ТРК «Перший західний», «Гал.інфо» та ін.

 «Сад висячих дерев» – це унікальна мистецька локація, яка створюється вперше! Це позитивні емоції, відчуття насолоди життям, мистецтвом і природою. Основна мета  проекту – це психологічно-емоційний спротив COVID. 

За останній рік COVID зачинив нас у квартирах і далі розриває звичні людські контакти. Ми менше спілкуємося, менше ходимо в гості, зрештою, менше подорожуємо. Заслужена художниця України Наталія Поліщук  художніми засобами, у поєднанні з природою прагне відновити  насолоду свободи, задоволення від творів мистецтва та активного відпочинку. Протягом тижня вона створювала картини на живих деревах та художніми засобами інтегрувала їх у навколишнє середовище.  Мисткинею створено просторову ілюзію, яка поєднує малюнки, дерева і екстер’єр локації.

Наталія Поліщук, Заслужена художниця України. В творчому доробку понад 140 виставок у США, Франції, Італії, Іспанії, Німеччині, Австрії, Словенії, Хорватії, Словаччині, Польщі, Угорщині, на Кіпрі та в Канаді. Ініціатор та партнер проведення численних благочинних та культурних  проектів, виставок та аукціонів. У пошуках натхнення відвідала 58 країн світу, але найголовнішим своїм досягненням вважає те, що вона є мамою 4х діток.

На заході з нагоди відкриття арт-простору були присутні численні гості, зокрема директор Фонду Івана Франка Ігор Курус (м.Київ), очільниця департаменту туризму Львівської облдержадміністрації Наталія Табака, членкиня Національної спілки композиторів України, поетеса, засновниця благодійного музичного проекту «Коляда за життя» Ілона Ельтек, голова комітету туризму Жіночої ділової палати України, власниця львівського турагенства Світлана Мерзлова та директор SPA-готелю «Respect» Oксана Печериця. До слова пані Оксана також отримала Диплом «Книги Рекордів України» за надання локації для встановлення рекорду.

Вручав нагороду новоспеченим рекордсменам України львів’янин Ігор Дулин.

%d bloggers like this: