22.03.2023

Виготовлена в Україні системна перука визнана найдовшою в світі

Системна перука довжиною 130 сантиметрів визнана найдовшою у світі. Перука, створена українським майстром Сергієм Анциферовим.

Рекордний виріб спроектований стилістом Сергієм Анциферовим і виготовлений під його керівництвом майстрами компанії «SV Atelier». Більше року 36 топ-майстрів студії «SV Atelier» працювали над створенням ексклюзивного виробу. Тонка ручна робота, використання якісного натурального волосся рудого кольору та секретні технології дозволили реалізувати ідею майстра, яка спочатку здавалася утопічною та нездійсненною!

Війна в Україні, екстрена евакуація з Києва не завадили Сергію Анциферову продовжити роботу над власною мрією. Колективна робота усієї студії не припинялася ні на хвилину.

Під час виготовлення системної перуки було зафіксовано цікаві факти:

  • Загалом робота над перукою тривала близько 1760 робочих годин;
  • Вага виробу 390 г;
  • Для наповнення верхівки перуки використовували один із найдовших зрізів завдовжки 102 сантиметри;
  • Майстрам доводилося щоразу відходити на 4 кроки назад, щоб просмикнути кожен пучок волосся в перуку.

Офіційні представники Книги рекордів України не залишилися осторонь та зафіксували світовий рекорд! Сьогодні вже можна привітати Сергія Анциферова та всю його команду з отриманням світового визнання щодо створення найдовшої системної перуки у світі. Автори планують не зупинятися на досягнутому та незабаром здивувати нас новими досягненнями.

%d bloggers like this: